Spam Experts
1 Domain

 • Gelen E-Posta Koruması
 • Spam Karantinası

 • Web Yönetim Arayüzü

 • E-Posta Boyutu Kısıtlama
 • Whitelist / Blacklist
 • %99 Filtreleme Doğruluğu

$ 4.99 /ay

Satın Al
15%

Spam Experts
5 Domain

 • Gelen E-Posta Koruması
 • Spam Karantinası

 • Web Yönetim Arayüzü

 • E-Posta Boyutu Kısıtlama
 • Whitelist / Blacklist
 • %99 Filtreleme Doğruluğu

$ 21.20 /ay

Satın Al

Kayıpsız E-Posta Hizmeti

Planlı bakım çalışmaları dahil herhangi bir kesinti durumunda SpamExperts'in e-postalarınızı sıraya alması sebebiyle kayıp olmaksızın e-posta almaya devam edersiniz.

optimize player

SpamExperts'in Önemli Özellikleri

SpamExperts'in sisteminize dahil edilmesiyle, e-posta hizmetinizde faydalanabileceğiniz bir çok özellik bulunuyor.

www icon

Kaynak Yönetimi

E-Postalar, posta kutunuza düşmeden SpamExperts tarafından kontrol edilip zararlı içeriklerin engellenmesi sebebiyle, kaynakların gereksiz kullanımı engellenir.

message icon

Güvende Kalın

SpamExperts zararlı içeriklerin tamamına yakınını karantinaya alır. İsteğiniz doğrultusunda bunlara göz atabilir, e-posta adresine özel raporları inceleyebilirsiniz.

lock

Yeni Tehditlere Karşı Savunma

SpamExperts veri kaynaklarını sürekli analiz ederek yeni çıkmış olan tehditlere karşı da güvenliğinizi gözetir.

svg icon

Kayıpsız E-Posta

SpamExperts mail hizmetinize ek bir katman olarak eklenir ve mail hizmetinizden önce çalışır. Bu sebeple olası hizmet kesintilerinde gelen e-postalarınızı sıraya alır ve kesinti sonunda bunları iletir.

cloud server

Ağınızı Koruyun

SpamExperts, Yapay zeka destekli olması sebebiyle kendi kendine öğrenme teknolojisini kullanır. Bu sayede kimlik avı (phishing) ve zararlı yazılım saldırılarına karşı ağınızda koruma sağlar..

wordpress logo

Çalışan Verimliliği

Dolaylı yoldan da olsa çalışanlarınızın verimliliğine katkıda bulunan SpamExperts, spam postalar arasında gözden kaçabilecek e-postaların görünürlüğünü artırabilir.

SIK SORULAN

SORU & CEVAPLAR!

01
SpamExperts, müşterilerimize spam, virüs, truva atı ve diğer tehditlere karşı en etkili korumayı sağlamak için son teknoloji yazılım ve donanımı birleştiren bir anti-spam hizmetidir. SpamExperts spam filtreleme ve engelleme için güvenilir ve kullanımı kolay bir hizmettir. SpamExperts ağı sürekli olarak güncellenir, böylece hiçbir meşru e-postayı yanlış filtrelemeyeceğinden ve yalnızca en tehlikeli spam mesajlarının size ulaşmasına izin vereceğinden emin olabilirsiniz. SpamExperts ile spam'e sonsuza kadar elveda diyebilirsiniz!
02
SpamExperts servisi, mail sunucunuz ile size mail gönderen sunucular arasında bir köprü gibi çalışır. Size gelecek mesajlar önce SpamExperts Gateway (Mail MTA) sunucusuna iletilir, spam mail içerikleri özel algoritmalar sayesinde engellenirken, temiz mesajlar posta kutunuza ulaştırılır. Bilgisayarınıza ek bir yazılım kurmanızı gerektirmez.
03
SpamExperts hizmeti, işlerini korumak ve istenmeyen e-postaların çalışanlarına ulaşmadığından emin olmak isteyen şirketler için mükemmel bir çözümdür. SpamExperts sunucuları üzerinden hiçbir spam gönderilmeyeceğinden, e-posta iletilerinizin yalnızca seçtiğiniz alıcılara gittiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, çalışanlarınızın spam e-postalarda bulunan kimlik avı dolandırıcılıklarını ve kötü amaçlı bağlantıları almasını da engeller. Bu şekilde, çalışanlarınız hesaplarının dış kaynaklardan gelen e-posta saldırıları tarafından tehlikeye atılamayacağını bilerek gönül rahatlığına sahip olacaklardır
04
Biraz evet, biraz hayır. SpamExperts büyük bir oranda spam mailleri engellese de zaman zaman tıpkı gerçek bir kullanıcı gibi size gönderilen reklam amaçlı e-postalar, gelen kutunuza düşebilir.