Harika İş Planlarınıza Harika Sunucu Çözümleri

Size uygun kurumsal planlarımızdan birini seçin ve mutlu müşteri memnuniyetine YediNet kalitesi ile erişin.

Windows VDS-KVM
VDS-S

100 Mbit port
Sınırsız Trafik
SSD Disk

CPU
2 VCore
CPU
RAM
4 GB
RAM
SSD
60 GB
DISK
%15 İndirim

$14.90 12,67 $/ay

SATIN AL
Windows VDS-KVM
VDS-M

100 Mbit port
Sınırsız Trafik
SSD Disk

CPU
2 VCore
CPU
RAM
6 GB
RAM
SSD
100 GB
DISK
%15 İndirim

$19.90 16,92 $/ay

SATIN AL
Windows VDS-KVM
VDS-L

100 Mbit port
Sınırsız Trafik
SSD Disk

CPU
4 VCore
CPU
RAM
8 GB
RAM
SSD
150 GB
DISK
%15 İndirim

$29.90 25,41 $/ay

SATIN AL
Windows VDS-KVM
VDS-XL

100 Mbit port
Sınırsız Trafik
SSD Disk

CPU
8 VCore
CPU
RAM
16 GB
RAM
SSD
200 GB
DISK
%15 İndirim

$49.90 42,41 $/ay

SATIN AL

Tüm özellikleri dahil et

Dünya çapında altyapı, yenilikçi bulut bilişim ve uzmanlık bilgisi

DDOS koruması

Sunucularımız ve altyapımız varsayılan olarak hizmet reddi saldırılarına (DDoS) karşı korunmaktadır.

Çoklu İşletim Sistemi

Linux ve Windows işletim sistemlerinden dilediğinizi sizin için kullanıma hazır hale getirebiliriz.

VMWare Ready®

Dedicated sunucularımız VMWare Ready® sertifikalıdır.

IP Üzerinden KVM

Hemen hemen tüm Dedicated'larımız IP üzerinden donanım KVM ve standart olarak uzak sanal ortam ile gelir.

RAID

Dedicated sunucularının çoğu RAID'i destekleyerek güvenilirlik ve performans sunar.

Yardım 24/7

Teknik desteğimiz günün 24 saati, haftanın 7 günü bilet ve telefonla, Fransızca, İngilizce ve Almanca olarak verilmektedir.

Sertifikalı Veri Merkezi

Altyapınızın dayanıklılığı konusunda hiçbir zaman taviz vermeyin.

Premium ağ

Basit, ultra hızlı ve güvenilir bir ağ işletiyoruz. AS12876 ağımız çok sayıda aktarma ve değişim noktasına sahip büyük kapasitelere sahiptir.

 • Güçlü Xeon İşlemciler
 • ECC DDR4 RAM Altyapısı
 • Telefon & E-Posta Desteği
 • RAID 50 STORAGE Sistemleri
 • SSD Altyapısı
 • Litespeed Altyapısı
 • Multi PHP
 • Ücretsiz DNS Yönetimi
 • MySQL 5.x Altyapısı
 • Cloud Linux Altyapısı
 • Anti Spam & Virus Koruma
 • SSL ile FTP Erişimi
 • Gizli Klasör Uygulaması
 • phpMyAdmin Erişimi
 • WebMail Desteği
 • Nginx & Apache Caching

Stabil Güç

Profesyonel UPS & Jenerator
Sistemi ile kesintisiz hizmet

Network & Güvenlik

%99.9lara varan
uptime süreleri

DDoS Koruması

Hizmetlerimizde maksimum güvenlik

DDoS koruması

altyapımız ddos saldırılarına karşı koruma altındadır!

Tüm özel sunucularımız, güçlü GNOME anti-DDoS korumasıyla birlikte gelir. Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS - Denial-of-service) saldırılarını emer ve hizmetlerinizin her zaman erişilebilir olmasını sağlar. Tüm sunucularımıza DDoS koruması dahildir.

Uygulamalarınızı DDoS saldırılarına karşı koruyun!
Hizmetlerinize hacim veya süre sınırlaması olmaksızın her türlü DDoS saldırısına karşı 24 saat koruma sağlıyoruz.

Neden VDS Hosting

Esnek Yapı & Yüksek Performans

1~32 Core CPU, 1~64GB RAM, 100% SSD, Storage sistemleri ile genişleyebilir esnek altyapı ile sunucu desteği

Windows ve Linux Desteği

Windows türevleri ve Linux türevlerini tek tıkla kurabilme imkanı

Dilediğiniz zaman reinstall seçeneği ile yeniden kurabilme şansı

Gelişmiş Yönetim Paneli Desteği

Gelişmiş yönetim paneli ile sunucunuza direkt müdahale ve konsoluna erişebilme imkanı.

Neden bizi seçmelisiniz?

Dünya çapında altyapı, yenilikçi bulut bilişim ve uzmanlık bilgisi

Çözümler

Özel sunucularımız, Dell, HP ve Supermicro gibi önde gelen oynatıcılardan gelen yüksek kaliteli, kurumsal donanım tarafından desteklenmektedir. Hız ve benzersiz performans için üretildi.

hız

Sunucularımız üstün hız sağlamak ve en zorlu web sunucusu uygulamalarının bile sorunsuz çalışmasını sağlamak için üretilmiştir.

DESTEK

Ekibimiz, yazılım ve donanım ile ilgili problemlerde BT uzmanlarından oluşmaktadır ve bu, birinci sınıfta destek kalitemizi koruyor.

GÜNCELLEME GARANTİSİ

En yüksek ağ çalışma süresi garantisinden birini (% 99.99) sunmaktan gurur duyuyoruz. Web siteniz her zaman çalışır durumda ve çalışır durumda.

SIK SORULAN

SORU & CEVAPLAR!

01

VDS web barındırma, büyük olasılıkla satın alınabilirlik ve profesyonel işlevsellik arasında mükemmel bir denge sunduğundan, mevcut en popüler barındırma türlerinden biridir. VDS, web sunucusu yapılandırmasını açıklayan Sanal Özel Sunucunun kısaltmasıdır.

Web sunucuları, dünyanın her yerinden ziyaretçilerin erişebilmesi için web sayfalarına bilgi sunan güçlü bilgisayarlardır. Bir ziyaretçi web sayfalarınızdan birini görüntülediğinde, aslında içeriği doğrudan web sunucunuzdan indiriyor demektir. Sanal özel sunucu, yalnızca web sitenize ayrılmış bir web sunucusunun bir bölümüdür. VDS barındırma, paylaşılan barındırma (en uygun fiyatlı barındırma türü) ve özel barındırma (en güçlü web barındırma türü) karışımıdır.

Birçok kişi, paylaşılan barındırmayı VDS barındırma ile karıştırır, çünkü her iki tür de birden fazla barındırma planı arasında kullanılmak üzere bir sunucuyu bölümlere ayırmayı içerir. Ancak, paylaşılan web barındırmadan farklı olarak VDS barındırma, web sunucusu bölümünde kullanılabilecek yazılım türlerine herhangi bir kısıtlama veya sınırlama getirmez.

02

VDS barındırma, ek maliyet veya sunucu bakım sorumlulukları olmadan özel bir sunucunun işlevselliğine ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmeldir. Paylaşılan bir barındırma planı kullanıyorsanız ve site performansının düştüğünü ve site kapalı kalma süresinin azaldığını fark ediyorsanız, bir VDS barındırma planına yükseltmeniz gerekebilir.

VDS barındırma, sunucularının yazılım yapılandırması ve kontrol paneli üzerinde tam kontrole ihtiyaç duyan kişiler için mükemmeldir. Paylaşılan bir barındırma planı ile, barındırma şirketi tarafından zorunlu kılınan yazılım yapılandırmasını kullanmak zorunda kalırsınız. Buna karşılık, VDS, kolay kurulum ve bakım maliyetleri dışında özel bir web sunucusuna sahip olmakla karşılaştırılabilir.

VDS barındırma, genişleyen ve paylaşılan bir barındırma planından daha güçlü bir şeye ihtiyaç duyan web siteleri için mükemmeldir. Çoğu web yöneticisi, satın alınabilirliği ve basitliği nedeniyle paylaşılan bir web barındırma planı kullanarak başlar. Ancak, birkaç ay sonra siteler günlük trafik almaya başlar ve nihayetinde sunucu yükü tek bir paylaşılan barındırma hesabı için çok fazladır. VDS barındırma, şu anda sunulan çok çeşitli planlarla, dünyadaki en esnek barındırma türüdür.

YediNet olarak en yeni sanallaştırma teknolojileri kullanılarak kararlı ve hizmet süresi uzun VDS barındırma planları sunar. Uygun maliyetli yüksek performanslı VDS planlarımız için yetkin personellerimizden bilgi alabilir ve VDS sunucunuzu bugün kullanmaya başlayabilirsiniz.

03

VDS barındırmanın ana yararı, barındırma planlarının genişletilebilir olmasıdır. Belirli bir sunucu kaynağı kümesiyle sınırlı kalmak yerine, çoğu durumda planınızı istediğiniz zaman genişletebilirsiniz. Sitelerinizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ne kadar sunucu kaynağına ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, güçlü bir VDS planı veya bir bulut VDS barındırma planı düşünebilirsiniz.

VDS web barındırma, çoğu durumda şaşırtıcı derecede uygun fiyatlıdır ve fiyatlar, paylaşılan web barındırma maliyetinin hemen üzerinde başlar. Bu satın alınabilirlik ve genişletilebilirlik, VDS web barındırma hizmetini hem acemi web yöneticileri hem de profesyoneller için mükemmel hale getirir. Bir VDS barındırma planını yükseltmek son derece basittir. Aklınıza takılan hususlarda yardımcı olmak adına YediNet uzman destek ekibi her zaman bir ticket uzağınızdadır.

04

Genel olarak, çoğu VDS barındırma sağlayıcısı, boyut olarak ölçeklenebilir çok sayıda VDS planı sunar. VDS, yalnızca bir web sunucusundan ayrılmış bir bölüm olduğundan, bu bölümün boyutunu web sunucusunun ihtiyaçlarına göre ayarlamak mümkündür. Bu nedenle, bir barındırma sağlayıcısı tarafından sunulan birkaç VDS barındırma planının görülmesi nadir değildir.

VDS barındırma tekliflerinin çok geniş olduğunu ve bir plan seçerken fiyat genellikle birincil faktör olmadığını belirtmek önemlidir. Bunun yerine, bir web yöneticisi olarak ihtiyaçlarınıza odaklanmaya çalışın. YediNet VDS barındırma planlarından size en uygun olanı seçebilir ve harika iş planınıza harika çözümler sunabilirsiniz.

05

Konvansiyonel VDS barındırma, bulut barındırma ortamında çalışmayan herhangi bir VDS planını tanımlamak için kullanılır. VDS bulut barındırma ile geleneksel VDS barındırmanın yetenekleri ve sınırlamaları çok farklıdır. Geleneksel VDS barındırma, aşılamayacak katı sınırlamalara sahiptir. Kaliteli web sunucusu performansını sağlamak için bu kısıtlamalar web barındırma sağlayıcısı tarafından uygulanmalıdır.

Neyse ki, YediNet ağı aynı anda çeşitli sunuculara bağlı olduğundan, yukarıda belirtilen sınırlamalar VDS bulut barındırma için geçerli değildir. Bunun yerine, bulut barındırma planları kullanım başına ücretlendirilir. Başka bir deyişle, sınırsız sunucu kaynaklarına erişiminiz olur ve planınızın önceden belirlenmiş sınırlarını aştığınızda, web sitelerinizin kullandığı ek kaynaklar için faturalandırılırsınız. Sitenizin alacağı trafik düzeylerinden emin değilseniz ve/veya ciddi trafik artışları bekliyorsanız, VDS bulut barındırmayı düşünebilirsiniz.

06

Bulut VDS barındırma, yüzlerce web sitesine aynı anda sunucu kaynakları sağlamak için uyum içinde çalışan bir web sunucuları ağı kullandığından, normal web barındırmadan çok farklıdır. Bu, VDS barındırmaya benzese de, her biri farklıdır, çünkü herhangi bir zamanda belirli bir web sitesine tahsis edilebilecek kaynak miktarında bir sınır yoktur. İnternetteki en güçlü web sitelerinden bazıları, Google, Yahoo, Bing, Amazon ve diğer büyük kurumsal siteler gibi verileri iletmek için bulut barındırma kullanır. Siteniz için mümkün olan en hızlı web barındırma hizmetini istiyorsanız, YediNet bulut VDS barındırmayı düşünmelisiniz.